Stelaże do hamaków

Zobacz jako Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

Stelaże do hamaków - Dla prawdziwych fanów hamaków!

Kup stelaż do hamaka w The Hammock. Sklep z najbardziej relaksującymi stelażami do hamaków. Nie potrzebujesz konta! Darmowa dostawa i zwroty.

Stelaże do hamaków

Dobre wieści! Nasze drewniane stelaże do hamaków posiadają certyfikat FSC. Stelaże metalowe zostały zabezpieczone powłoką zapobiegającą rdzewieniu.

Stelaż do hamaka z metalu czy z drewna?

Metalowy stelaż do hamaka jest nieco lżejszy niż drewniany. Dlatego łatwo go przenosić. Jednak drewniany stelaż do hamaka często lepiej prezentuje się w ogrodzie.

Określ prawidłową długość

Aby określić prawidłową długość stelaża, najpierw trzeba wiedzieć, jaka jest całkowita długość hamaka (łącznie z linami). Podano minimalną i maksymalną długość zawieszenia dla każdego stelaża.

Wskazówka: na stronie każdego hamaka podano, który stelaż jest dla niego odpowiedni.

Stelaże do hamaków - Świetny dodatek do każdego ogrodu!

Masz hamak, ale nie masz drzew w ogrodzie? A może nie chcesz zawiesić hamaka w stałym miejscu? W takim razie stelaż od TheHammock będzie idealnym rozwiązaniem. Nasze stelaże do hamaków mają również piękne wykończenie.

Dodatkowo wysyłka stelaży jest bezpłatna!

Oferujemy różnego rodzaju stelaże w różnych przedziałach cenowych. Udało Ci się znaleźć właściwy stelaż? Zamów stelaż przez Internet w szybki i łatwy sposób. My zapewnimy szybką dostawę i bezpłatną wysyłkę na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Jesteś we właściwym miejscu, jeśli chcesz kupić stelaż do hamaka, a także hamak lub fotel hamakowy. Zobacz naszą ofertę online!

Kupując w TheHammock, jesteś w bezpiecznych rękach. Więc możesz się w pełni zrelaksować!