1245,00
W magazynie
SKU
TR-0320301
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Stelaż hamakowy 2-osobowy Arc

Ocena:
100% of 100
Specyfikacje
Model Stelaż hamakowy 2-osobowy
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Czarny
Opakowanie 175 x 41,5 x 11 cm
Rozmiar 180 kg
Materiał Metal
Waga 25 kg
Całkowita długość 370 cm
Całkowita szerokość 120 cm
Całkowita wysokość 135 cm
Regulacja Tak (łańcuch)
Idealna długość hamaka 330 - 370 cm
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Najbardziej stabilny stelaż do hamaka

Spośród wielu różnych stelaży do hamaków, model „Arc” jest najbardziej stabilnym i wytrzymałym stalowym stelażem na rynku!

Stelaż do hamaka można regulować za pomocą dostarczonych łańcuchów. Oznacza to, że wiele różnych hamaków pasuje do tego solidnego stelaża. Co za wygoda!

Aby zabezpieczyć stelaż przed wpływem warunków atmosferycznych, pokryto go powłoką proszkową wyjątkowo wysokiej jakości. Stelaż ma również powleczenie odporne na zarysowania.

Stelaż jest produkowany jest renomowaną firmę Tropilex.

Dostępny w trzech różnych wersjach

Stelaż do hamaka „Arc” pojedynczy: Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 290-340 cm.

Stelaż do hamaka „Arc” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 330-370 cm.

Stelaż do hamaków rodzinnych „Arc” Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 360-400 cm.

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Stelaż hamakowy 2-osobowy Arc
Przegląd produktu
Opinie klientów
 1. Podwójne łuk
  100%
  Zamówiłem trochę po 4 po południu i dostarczone po 1 dnia! Bardzo Łatwy w montażu i łatwa do przenoszenia (kiedyś kupić drewniany stojak w sklepie z narzędziami, który wybuchł po 4 latach ze względu na pogodę) tak wielkiego artykułu!

  Recenzowany przez Arc

  Wysłany na

 2. Wspaniały
  100%
  Bardzo szczęśliwy dostarczone szybko, prosty montaż, a przede wszystkim wytrzymałe. Jestem bardzo zadowolony, o moim zakupu. Dla mnie długie drzemki podbity przez wiatr.

  Recenzowany przez 2b

  Wysłany na

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!