1395,00
W magazynie
SKU
TR-0310101
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Stelaż hamakowy 1-osobowy Wood

Ocena:
100% of 100
Specyfikacje
Model Stelaż hamakowy 1-osobowy
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Drewno
Opakowanie 168 x 39,5 x 12 cm
Rozmiar 160 kg
Materiał Drewno (FSC®)
Waga 19 kg
Całkowita długość 352 cm
Całkowita szerokość 125 cm
Całkowita wysokość 137 cm
Wykonanie stelażu Drewno świerkowe (FSC®)
Regulacja Tak (łańcuch)
Idealna długość hamaka 290 - 330 cm
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Piękny drewniany stelaż do hamaka

Wykonany z drewna z certyfikatem FSC®, ten elegancki stelaż do hamaka cieszy oczy swoim wyglądem w każdym ogrodzie. Wykonany z dbałością i kunsztem.

Specjalna kąpiel zanurzeniowa wygładza nierówności, a drewno jest odporne na warunki atmosferyczne. Zastosowanie łańcuchów do zawieszenia hamaka ułatwia zmianę długości zawieszenia. Łańcuchy są dostarczane wraz ze stelażem!

Uwaga: wybierając hamak do tego stelaża, weź pod uwagę całkowitą długość hamaka! Na przykład, jeśli długość hamaka wynosi 3,5 metra, potrzebujesz również stelaża o minimalnej długości 3,5 metra. Prawie wszystkie stelaże są regulowane, dzięki czemu masz pewną swobodę w zawieszeniu hamaka.

Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji, stelaż może teraz udźwignąć dodatkowe 40 kg.

Dostępny w trzech różnych wersjach

Stelaż do hamaka „Wood” pojedynczy: Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 290-340 cm.

Stelaż do hamaka „Wood” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 330-370 cm.

Stelaż do hamaków rodzinnych „Wood” Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 360-400 cm.

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Stelaż hamakowy 1-osobowy Wood
Przegląd produktu
Opinie klientów
 1. Rama
  100%
  Nie mogłam naprawdę powiesić mój hamak wszędzie, więc wybrałem to stanowisko. Nie wiem, gdzie powiesić hamak teraz; Rama ta sprawia, że ​​mój hamak nawet bardziej wygodne!

  Recenzowany przez Stefan Pattberg

  Wysłany na

 2. Dostarczone szybko i poprawnie
  100%
  Gładka dostawa i produkt stały, jak opisano na stronie. Bardzo zadowolony.

  Recenzowany przez Vander Straeter

  Wysłany na

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!