Cena promocyjna 1495,00 zł Normalna cena 1895,00 zł
Brak w magazynie
SKU
TR-0330101-1
Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych

Stelaż do hamaka familijnego Wood Second Chance

Specyfikacje
Model Stelaż do hamaka familijnego
Kolor Drewno
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Waga 25 kg
Opakowanie 198,5 x 47 x 12 cm
Rozmiar 200 kg
Materiał Drewno (FSC® Mix)
Całkowita długość 414 cm
Całkowita szerokość 155 cm
Całkowita wysokość 160 cm
Wykonanie stelażu Drewno świerkowe (FSC® Mix)
Regulacja Tak (łańcuch)
Idealna długość hamaka 360
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Oto produkt drugiej szansy!

Czasami w witrynie Mój Hamak mamy na stanie egzemplarz najlepiej sprzedającego się produktu, którego nie możemy już sprzedawać jako nowy. Produkt został zwrócony, a opakowanie jest uszkodzone i/lub produkt nosi nieznaczne ślady użytkowania, ponieważ został wypróbowany. W takim przypadku otrzymasz dodatkową zniżkę na ten produkt.

Podkreślamy jednak: ten produkt zostanie wysłany do Ciebie w uszkodzonym lub nieoryginalnym opakowaniu i będzie nosić nieznaczne ślady użytkowania.

Piękny drewniany stelaż do hamaka

Wykonany z drewna z certyfikatem FSC®, ten elegancki stelaż do hamaka cieszy oczy swoim wyglądem w każdym ogrodzie. Wykonany z dbałością i kunsztem.

Specjalna kąpiel zanurzeniowa wygładza nierówności, a drewno jest odporne na warunki atmosferyczne. Zastosowanie łańcuchów do zawieszenia hamaka ułatwia zmianę długości zawieszenia. Łańcuchy są dostarczane wraz ze stelażem!

Uwaga: wybierając hamak do tego stelaża, weź pod uwagę całkowitą długość hamaka! Na przykład, jeśli długość hamaka wynosi 3,5 metra, potrzebujesz również stelaża o minimalnej długości 3,5 metra. Prawie wszystkie stelaże są regulowane, dzięki czemu masz pewną swobodę w zawieszeniu hamaka.

Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji, stelaż może teraz udźwignąć dodatkowe 40 kg.

Dostępny w trzech różnych wersjach

Stelaż do hamaka „Wood” pojedynczy: Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 290-340 cm.

Stelaż do hamaka „Wood” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 330-370 cm.

Stelaż do hamaków rodzinnych „Wood” Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 360-400 cm.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Stelaż do hamaka familijnego Wood Second Chance
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.715 weryfikowanymi opiniami!