120,00
W magazynie
SKU
TR-0715301
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś
Specyfikacje
Model Pokrowiec
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Szary
Darmowy pokrowiec Tak
Opakowanie 20 x 15 x 5 cm
Materiał Tkanina nylonowa
Waga 0.3 kg
Całkowita długość 420 cm
Całkowita szerokość 20 cm
Całkowita wysokość 20 cm

Opis produktu

Pokrowiec na Twój hamak

Pokrowiec „Sleeve” chroni hamak przed warunkami atmosferycznymi. Ten pokrowiec można założyć i zdjąć w mgnieniu oka, dzięki czemu hamak jest natychmiast gotowy do użycia!

Pokrowiec „Sleeve” ma 4 metry długości i pasuje do wszystkich hamaków bez drążków. Pokrowiec jest mocowany z jednej strony hamaka. Chcąc zabezpieczyć hamak, naciągnij pokrowiec na cały hamak. Kiedy chcesz skorzystać z hamaka, po prostu pociągnij pokrowiec „Sleeve” do tyłu!

Z pokrowcem „Sleeve” Twój hamak pozostanie zawsze piękny, bez konieczności ciągłego demontażu i zawieszania. Upewnij się więc, że już dziś zamówisz ten pokrowiec do swojego nowego hamaka!

Wyprodukowano w Indiach w uczciwy i zrównoważony sposób

Produkcja wyrobów Tropilex odbywa się w Kolumbii i w Indiach w sposób jak najbardziej zrównoważony i uczciwy. Na przykład w Indiach firma Tropilex współpracuje z fabryką, która promuje emancypację kobiet. Działania takie doprowadziły m.in. do adopcji dwóch wiosek, dzięki czemu zatrudnienie znalazło 60 wiejskich kobiet!

Tropilex płaci uczciwą cenę za swoje produkty i zapewnia dobre warunki pracy. Oznacza to, że z każdym sprzedanym hamakiem lub fotelem hamakowym Tropilex przyczynia się do dobrobytu rozwijających się regionów Indii oraz innych krajów!

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Pokrowiec Hammock Sleeve
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!