120,00
W magazynie
SKU
TR-0710304
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś
Specyfikacje
Model Poduszka
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Pomarańczowy
Pasująca pled Dostępne (brak w zestawie)
Opakowanie 50 x 50 x 12 cm
Materiał Poliestrobawełna
Waga 0.6 kg
Gęstość splotu 320 g/m²
Całkowita długość 50 cm
Całkowita szerokość 50 cm
Całkowita wysokość 12 cm
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Dodatkowa wygoda w komfortowym stylu

Czy uważasz, że wygodniej leży się z poduszką? Nie tylko Ty tak myślisz! Dlatego właśnie Mój Hamak ma w ofercie wszelkiego rodzaju poduszki, pasujące do (prawie) każdego hamaka i fotela hamakowego. Dodatkowa wygoda w komfortowym stylu!

Poduszka Tropilex jest wysokiej jakości i zapewnia optymalny komfort. Poliestrowe wypełnienie sprawia, że jest miękka i wygodna. Poszewkę wykonano z wysokiej jakości bawełny pochodzącej z Kolumbii/Indii.

Poduszka ma wymiary 50x50 centymetrów. Jej wypełnienie można wyjąć, a poszewkę prać w temperaturze 30°C.

Wyprodukowano w Indiach i Kolumbii w uczciwy i zrównoważony sposób

Produkcja wyrobów Tropilex odbywa się w Kolumbii i w Indiach w sposób jak najbardziej zrównoważony i uczciwy. Na przykład w Indiach firma Tropilex współpracuje z fabryką, która promuje emancypację kobiet. Działania takie doprowadziły m.in. do adopcji dwóch wiosek, dzięki czemu zatrudnienie znalazło 60 wiejskich kobiet!

Tropilex płaci uczciwą cenę za swoje produkty i zapewnia dobre warunki pracy. Oznacza to, że z każdym sprzedanym hamakiem lub fotelem hamakowym Tropilex przyczynia się do dobrobytu rozwijających się regionów Indii oraz innych krajów!

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Poduszka Dream Orange
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!