Informacje o Mój Hamak

Mój Hamak jest firmą specjalizującą się w sprzedaży hamaków, stelaży, foteli hamakowych, hamaków dla dzieci oraz akcesoriów od 2003 roku. Nasze produkty możesz zamówić szybko, łatwo i bezpiecznie za pośrednictwem naszego internetowego sklepu z hamakami.


Hamaki wysokiej jakości

Szybka dostawa i doskonała obsługa klienta to tylko niektóre z kluczowych słów naszego sklepu z hamakami. Wszystkie sprzedawane przez nas hamaki są wysokiej jakości i możesz szybko oraz łatwo kupić taki hamak, jaki chcesz, przez Internet.


Bezpieczna płatność

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci szybkie i bezpieczne złożenie u nas zamówienia, oferujemy bezpieczne metody płatności. Przechodząc do strony realizacji zamówienia, a następnie do strony płatności, możesz wybrać jedną z wielu opcji płatności, w tym: karty kredytowe, serwis PayPal i przelew bankowy.


Zespół Mój Hamak

Nasz zespół to fantastyczna grupa pełnych entuzjazmu pracowników. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zakupy były jak najbardziej przyjemne i odpowiadające Twoim życzeniom.

Hamaki to nasza pasja. Hamaki są ładne i przywodzą na myśl słońce, tak więc fajnie jest z nimi pracować. Po tylu latach wiemy o nich bardzo dużo – w końcu pracujemy wśród hamaków od 2003 roku. Sprzedawane przez nas hamaki są najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z zamówienia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc pomocą i osobistą rozmową.Możesz się z nami skontaktować pod numerem 073 208 35 91 lub pocztą elektroniczną na adres info@mojhamak.pl


Salon wystawowy w Dedemsvaart

Jednym z najnowszych projektów jest nasz własny salon wystawowy w Dedemsvaart (OV). Zapraszamy w nim do wypróbowania hamaka lub fotela hamakowego w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Możliwe jest również zorganizowanie wstępu w weekendy i poza godzinami pracy. W tym celu umów się na spotkanie za pośrednictwem naszej obsługi klienta.

Mój Hamak - Salon wystawowy
Fahrenheitstraat 5
7701 BV Dedemsvaart
Holandia