Hamaki dwuosobowe

Zobacz jako Siatka Lista

53 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
Strona

Hamaki podwójne - Hamak dwuosobowy - Dla prawdziwych fanów hamaków!

Kup hamak podwójny w TheHammock. Sklep z najbardziej relaksującymi hamakami podwójnymi. Nie potrzebujesz konta! Darmowa dostawa i zwroty.

Hamaki podwójne - Hamak dwuosobowy - Relaksujcie się razem!

Wskazówka: użyj filtrów po lewej stronie, aby zawęzić wyniki wyszukiwania hamaków.

Wiesz, że dostarczamy hamaki super szybko? Zamów do godziny 16:00, a wyślemy Ci go już następnego dnia. Poza tym możesz zwrócić hamak za darmo w ciągu 365 dni!

Im większy hamak, tym lepiej

Gdy trudno Ci wybrać spośród wielu hamaków, wybierz ten największy. Duże hamaki relaksują najlepiej. Dlatego zachęcamy do zakupu podwójnego hamaka, nawet jeśli masz zamiar relaksować się w nim w pojedynkę. Wejdź w tryb totalnego relaksu w przestronnym hamaku rodzinnym.

Hamaki podwójne - Korzystajcie z hamaka wspólnie!

Co jest lepszego od odpoczynku w hamaku w ładną pogodę? Odpoczynek we dwoje! Dzięki naszym hamakom podwójnym możecie odpoczywać wspólnie.

Hamaki podwójne to hamaki, które są wystarczająco mocne, aby wytrzymać obciążenie co najmniej 2 osób. Minimalne obciążenie hamaka podwójnego wynosi zwykle 150 kg. Maksymalne obciążenie wielu hamaków podwójnych wynosi do 200 kg.

Ważna jest również szerokość hamaka podwójnego, ponieważ na początku musisz położyć się w hamaku po przekątnej. Hamak podwójny ma zwykle co najmniej 150 cm szerokości.

Długość hamaka podwójnego jest mniej ważna, ponieważ położysz się w nim po przekątnej. Minimalna długość hamaka podwójnego wynosi zwykle 220 cm.

Chcesz sam odpoczywać w podwójnym hamaku? Nie ma problemu!

Podwójny hamak jest również świetną opcją, jeśli chcesz go używać w pojedynkę. Te hamaki są szersze, dlatego wygodniej się w nich leży. Można bez problemu położyć się w nich po przekątnej, co nie jest takie łatwe w mniejszej wersji.

Kupując w TheHammock, jesteś w bezpiecznych rękach. Więc możesz się w pełni zrelaksować!