Hamak rodzinny

Zobacz jako Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

Hamaki rodzinne - Bardzo duże hamaki - Dla prawdziwych fanów hamaków!

Kup hamak rodzinny w The Hammock. Sklep z najbardziej relaksującymi hamakami rodzinnymi. Nie potrzebujesz konta! Darmowa dostawa i zwroty.

Hamaki rodzinne - Bardzo duże hamaki dla 2-4 osób

Wskazówka: użyj filtrów po lewej stronie, aby zawęzić wyniki wyszukiwania hamaków.

Wiesz, że dostarczamy hamaki super szybko? Zamów do godziny 16:00, a wyślemy Ci go już następnego dnia. Poza tym możesz zwrócić hamak za darmo w ciągu 365 dni!

Im większy hamak, tym lepiej

Gdy trudno Ci wybrać spośród wielu hamaków, wybierz ten największy. Duże hamaki relaksują najlepiej. Dlatego zachęcamy do zakupu podwójnego hamaka, nawet jeśli masz zamiar relaksować się w nim w pojedynkę. Wejdź w tryb totalnego relaksu w przestronnym hamaku rodzinnym.

Hamaki rodzinne - nie tylko do odpoczynku, ale także do zabawy!

Hamaki rodzinne są bardzo duże, dzięki czemu idealnie nadają się do wypoczynku dla 2-4 osób (dwie osoby dorosłe + dzieci). Relaksuj się z całą rodziną w hamaku rodzinnym.

Hamaki rodzinne to duże i bardzo mocne hamaki XL. Ze względu na swój rozmiar i maksymalne obciążenie są w stanie utrzymać kilka osób. Nasze hamaki rodzinne są wyjątkowo długie, szerokie i mocne. Idealny dla całej rodziny!

Oczywiście te hamaki są również bardzo wygodne dla jednej osoby. Jeśli chcesz się prawidłowo położyć w hamaku, musisz położyć się po przekątnej. Z hamakiem XL lub rodzinnym sprawdza się to znakomicie, ponieważ jest wystarczająco szeroki, aby móc położyć się w nim w poprzek.

Czy hamak rodzinny pasuje do stelaża?

Prawie wszystkie nasze hamaki rodzinne pasują do naszych stelaży. Strona produktu każdego hamaka rodzinnego informuje, który stelaż jest dla niego odpowiedni. Na przykład nasze drewniane stelaże wytrzymują obciążenie do 200 kg. Doskonały wybór do zestawu z hamakiem rodzinnym!

Kupując w TheHammock, jesteś w bezpiecznych rękach. Więc możesz się w pełni zrelaksować!