2840,00 zł
W magazynie
SKU
TR-1335602
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Hamak ze stelażem rodzinnym Wood & Vegas Taupe

Specyfikacje
Model Hamak ze stelażem rodzinnym
Kolor Biały / Écru
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Waga 31 kg
Darmowy pokrowiec Tak - Zintegrowany
Pasująca poduszka Tak (w zestawie)
Opakowanie 198,5 x 47 x 12 cm
Rozmiar 180 kg
Materiał Olefin
Drążek poprzeczny Tak
Szerokość rozpórki 140 cm
Długość siedziska 220 cm
Szerokość siedziska 140 cm
Całkowita długość 400 cm
Całkowita szerokość 140 cm
Całkowita wysokość 160 cm
Wykonanie stelażu Drewno świerkowe (FSC® Mix)
Regulacja Tak (łańcuch)

Opis produktu

Ekskluzywne hamaki amerykańskie

Te amerykańskie hamaki należą do najlepiej sprzedających się produktów Tropilex. Ekskluzywny północnoamerykański styl tych hamaków z drążkiem zawsze prezentuje się imponująco. Ponadto modele „American” i „Vegas” są wyściełane i tym samym wyjątkowo wygodne. I wszystkie mają w zestawie poduszkę!

Wyściełany materiał jest odporny na warunki atmosferyczne i szybkoschnący. Pod względem wyglądu i dotyku bardzo przypomina bawełnę. Drążki tych hamaków są wykonane z luksusowego drewna z rodziny Shorea (z certyfikatem 100% FSC).

Duży model „Vegas” i mniejszy „American”

Hamak „Vegas” jest większym z tych dwóch amerykańskich braci. Hamak „Vegas” możesz zawiesić na dowolnym stelaży do hamaków rodzinnych Tropilex. Oznacza to, że możesz położyć się w dowolnym miejscu w ogrodzie, a hamak wszędzie będzie wyglądał fantastycznie.

Hamak „American” jest o około 20 cm węższy i o 50 cm krótszy niż model „Vegas”. Ale wciąż zgrabny i przestronny, idealny do mniejszego ogrodu. Hamak „American” pasuje do każdego stelaża Tropilex do hamaków podwójnych

Oba wyściełane hamaki są dostarczane z poduszką dla optymalnego komfortu.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy hamak Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem do przechowywania.

Wyprodukowano w Indiach w uczciwy i zrównoważony sposób

Produkcja wyrobów Tropilex odbywa się w Kolumbii i w Indiach w sposób jak najbardziej zrównoważony i uczciwy. Na przykład w Indiach firma Tropilex współpracuje z fabryką, która promuje emancypację kobiet. Działania takie doprowadziły m.in. do adopcji dwóch wiosek, dzięki czemu zatrudnienie znalazło 60 wiejskich kobiet!

Tropilex płaci uczciwą cenę za swoje produkty i zapewnia dobre warunki pracy. Oznacza to, że z każdym sprzedanym hamakiem lub fotelem hamakowym Tropilex przyczynia się do dobrobytu rozwijających się regionów Indii oraz innych krajów!

Piękny drewniany stelaż do hamaka

Wykonany z drewna z certyfikatem FSC®, ten elegancki stelaż do hamaka cieszy oczy swoim wyglądem w każdym ogrodzie. Wykonany z dbałością i kunsztem.

Specjalna kąpiel zanurzeniowa wygładza nierówności, a drewno jest odporne na warunki atmosferyczne. Zastosowanie łańcuchów do zawieszenia hamaka ułatwia zmianę długości zawieszenia. Łańcuchy są dostarczane wraz ze stelażem!

Uwaga: wybierając hamak do tego stelaża, weź pod uwagę całkowitą długość hamaka! Na przykład, jeśli długość hamaka wynosi 3,5 metra, potrzebujesz również stelaża o minimalnej długości 3,5 metra. Prawie wszystkie stelaże są regulowane, dzięki czemu masz pewną swobodę w zawieszeniu hamaka.

Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji, stelaż może teraz udźwignąć dodatkowe 40 kg.

Dostępny w trzech różnych wersjach

Stelaż do hamaka „Wood” pojedynczy: Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 290-340 cm.

Stelaż do hamaka „Wood” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 330-370 cm.

Stelaż do hamaków rodzinnych „Wood” Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 360-400 cm.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Hamak ze stelażem rodzinnym Wood & Vegas Taupe
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.715 weryfikowanymi opiniami!