Cena promocyjna 2295,00 zł Normalna cena 2340,00 zł
W magazynie
SKU
TR-1235602
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Hamak ze stelażem rodzinnym Arc & Vegas Taupe

Ocena:
100% of 100
Specyfikacje
Model Hamak ze stelażem rodzinnym
Kolor Biały / Écru
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Waga 33.2 kg
Darmowy pokrowiec Tak - Zintegrowany
Pasująca poduszka Tak (w zestawie)
Opakowanie 189 x 42,5 x 11 cm
Rozmiar 180 kg
Materiał Olefin
Drążek poprzeczny Tak
Szerokość rozpórki 140 cm
Długość siedziska 220 cm
Szerokość siedziska 140 cm
Całkowita długość 400 cm
Całkowita szerokość 140 cm
Całkowita wysokość 145 cm
Wykonanie stelażu Metal
Regulacja Tak (łańcuch)

Opis produktu

Ekskluzywne hamaki amerykańskie

Te amerykańskie hamaki należą do najlepiej sprzedających się produktów Tropilex. Ekskluzywny północnoamerykański styl tych hamaków z drążkiem zawsze prezentuje się imponująco. Ponadto modele „American” i „Vegas” są wyściełane i tym samym wyjątkowo wygodne. I wszystkie mają w zestawie poduszkę!

Wyściełany materiał jest odporny na warunki atmosferyczne i szybkoschnący. Pod względem wyglądu i dotyku bardzo przypomina bawełnę. Drążki tych hamaków są wykonane z luksusowego drewna z rodziny Shorea (z certyfikatem 100% FSC).

Duży model „Vegas” i mniejszy „American”

Hamak „Vegas” jest większym z tych dwóch amerykańskich braci. Hamak „Vegas” możesz zawiesić na dowolnym stelaży do hamaków rodzinnych Tropilex. Oznacza to, że możesz położyć się w dowolnym miejscu w ogrodzie, a hamak wszędzie będzie wyglądał fantastycznie.

Hamak „American” jest o około 20 cm węższy i o 50 cm krótszy niż model „Vegas”. Ale wciąż zgrabny i przestronny, idealny do mniejszego ogrodu. Hamak „American” pasuje do każdego stelaża Tropilex do hamaków podwójnych

Oba wyściełane hamaki są dostarczane z poduszką dla optymalnego komfortu.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy hamak Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem do przechowywania.

Wyprodukowano w Indiach w uczciwy i zrównoważony sposób

Produkcja wyrobów Tropilex odbywa się w Kolumbii i w Indiach w sposób jak najbardziej zrównoważony i uczciwy. Na przykład w Indiach firma Tropilex współpracuje z fabryką, która promuje emancypację kobiet. Działania takie doprowadziły m.in. do adopcji dwóch wiosek, dzięki czemu zatrudnienie znalazło 60 wiejskich kobiet!

Tropilex płaci uczciwą cenę za swoje produkty i zapewnia dobre warunki pracy. Oznacza to, że z każdym sprzedanym hamakiem lub fotelem hamakowym Tropilex przyczynia się do dobrobytu rozwijających się regionów Indii oraz innych krajów!

Najbardziej stabilny stelaż do hamaka

Spośród wielu różnych stelaży do hamaków, model „Arc” jest najbardziej stabilnym i wytrzymałym stalowym stelażem na rynku!

Stelaż do hamaka można regulować za pomocą dostarczonych łańcuchów. Oznacza to, że wiele różnych hamaków pasuje do tego solidnego stelaża. Co za wygoda!

Aby zabezpieczyć stelaż przed wpływem warunków atmosferycznych, pokryto go powłoką proszkową wyjątkowo wysokiej jakości. Stelaż ma również powleczenie odporne na zarysowania.

Stelaż jest produkowany jest renomowaną firmę Tropilex.

Dostępny w trzech różnych wersjach

Stelaż do hamaka „Arc” pojedynczy: Nadaje się do wszystkich hamaków pojedynczych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 290-340 cm.

Stelaż do hamaka „Arc” podwójny Nadaje się do wszystkich hamaków podwójnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 330-370 cm.

Stelaż do hamaków rodzinnych „Arc” Nadaje się do wszystkich hamaków rodzinnych w ofercie Mój Hamak oraz do hamaków o łącznej długości 360-400 cm.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Hamak ze stelażem rodzinnym Arc & Vegas Taupe
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.715 weryfikowanymi opiniami!