595,00zł
W magazynie
SKU
TR-0135502
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Hamak Familijnego Cancún Fuego

Specyfikacje
Model Hamak Familijnego
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Pomarańczowy
Waga 3.1 kg
Darmowy pokrowiec Tak
Pasująca poduszka Dostępne (brak w zestawie)
Pasująca pled Dostępne (brak w zestawie)
Opakowanie 40 x 30 x 8 cm
Materiał Poliestrobawełna
Drążek poprzeczny Nie
Długość siedziska 280 cm
Szerokość siedziska 180 cm
Całkowita długość 400 cm
Minimalna długość zawieszenia 320 cm

Opis produktu

Złap każdy powiew w hamaku meksykańskim

Leżąc w hamaku meksykańskim, możesz cieszyć się każdym powiewem wiatru, chłodzącym Twoje plecy. W tym sznurkowym hamaku każdy wiaterek będzie cudownie orzeźwiający. Idealny na upalne letnie dni!

Połóż się wygodnie

Hamaki meksykańskie składają się z setek sznureczków. Zapewnia to doskonałe rozłożenie ciężaru ciała, gwarantujące wygodę leżenia. Hamaki meksykańskie Tropilex nie są tak naprawdę wiązane ze sznurków, a plecione z nich. Zapewnia to dodatkowy komfort.

Nie musisz się też martwić, że sznurki będą Cię uwierać. Ze splotem hamaka wykonanym z tak dużej ich liczby, nie ma takiej możliwości!

Wyprodukowano w Indiach w uczciwy i zrównoważony sposób

Produkcja wyrobów Tropilex odbywa się w Kolumbii i w Indiach w sposób jak najbardziej zrównoważony i uczciwy. Na przykład w Indiach firma Tropilex współpracuje z fabryką, która promuje emancypację kobiet. Działania takie doprowadziły m.in. do adopcji dwóch wiosek, dzięki czemu zatrudnienie znalazło 60 wiejskich kobiet!

Tropilex płaci uczciwą cenę za swoje produkty i zapewnia dobre warunki pracy. Oznacza to, że z każdym sprzedanym hamakiem lub fotelem hamakowym Tropilex przyczynia się do dobrobytu rozwijających się regionów Indii oraz innych krajów!

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Hamak Familijnego Cancún Fuego
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.799 weryfikowanymi opiniami!

Dopasowany materiał montażowy