595,00
W magazynie
SKU
TR-0120402
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś
Specyfikacje
Model Hamak 2-osobowy
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Zielony
Darmowy pokrowiec Tak - Może również służyć jako torba
Pasująca poduszka Dostępne (brak w zestawie)
Pasująca pled Dostępne (brak w zestawie)
Opakowanie 40 x 30 x 8 cm
Rozmiar 180 kg
Materiał Poliestrobawełna
Waga 2.5 kg
Gęstość splotu 380 g/m²
Drążek poprzeczny Nie
Długość siedziska 230 cm
Szerokość siedziska 160 cm
Całkowita długość 350 cm
Minimalna długość zawieszenia 310 cm
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Hamak Tropilex „Premium”

Ten kolumbijski hamak marki Tropilex jest wykonany specjalną techniką tkania. Pozwala to na użycie wielu kolorowych nici i stworzenie niepowtarzalnego wzoru.

Specjalna technika tkania sprawia też. że tkanina hamaka jest wyjątkowo wytrzymała. Dlatego właśnie Tropilex nazwał ten model „Premium”!

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi i najwyższej jakości, hamak Tropilex „Premium” jest wyborem numer jeden dla tych osób, które szukają hamaka najwyższej klasy!

Grube płótno z miękkim obliczem

Hamak „Premium” ma bardzo grube płótno; nawet do 20% grubsze niż w przypadku innych marek. Grubsza tkanina zapewnia większy komfort i sprawia, że hamak jest mocniejszy i trwalszy.

Materiał to połączenie 70% bawełny i 30% poliestru. Bawełna i niepowtarzalne wzory tkaniny nadają hamakowi „Premium” jego miękki charakter.

A dzięki zastosowaniu poliestru bawełna nie rozciąga się nadmiernie. Sprawia również, że hamak jest bardziej odporny na deszcz. Mimo to zawsze zalecamy przechowywanie hamaka w suchym miejscu, gdy nie jest używany.

Hamak kolumbijski

Hamaki kolumbijskie, takie jak model „Premium”, mają dodatkowe linki nośne. Dzięki temu można rozłożyć je łatwiej niż inne hamaki. Dodatkowe linki zapewniają też lepszy rozkład ciężaru ciała. To wszystko sprawia, że hamaki takie są jeszcze bardziej wygodne.

Linki nośne są wyprowadzane z tkaniny, a nie przyszywane do niej. Nie tylko nadaje to hamakowi ładniejszy wygląd, ale także zmniejsza ryzyko zerwania linki nawet o 30%.

Dodatkowo hamak „Premium” jest wyposażony w pętlę do zawieszania „Open Loop”, aby jego zawieszenie było jeszcze prostsze.

Bardziej przestronna powierzchnia do leżenia

Ten hamak kolumbijski Tropilex ma wyjątkową powierzchnię do leżenia. Jest ona większa niż powierzchnia porównywalnych hamaków, przy zachowaniu takiej samej długości. To sprawia, że hamak „Premium” lepiej pasuje osobom większej wagi lub wzrostu.

Kunszt rzemiosła

Hamak „Premium” jest doskonałym przykładem kolumbijskiego rzemiosła.

Tkanina jest najpierw tkana maszynowo, gwarantując minimalną liczbę błędów i najlepszą możliwą jakość. Hamak jest następnie wykańczany ręcznie. Po przycięciu dużego płótna do odpowiedniego rozmiaru oba jego końce zostają rozplecione. Te 30-centymetrowe nici, zwane w Kolumbii „cadejo”, są następnie splatane w sznurki. Linki nośne są przywiązywane do „cadejo” ręcznie.

„Cadejo” nadają kolumbijskiemu hamakowi jego atrakcyjny, ręcznie wytwarzany wygląd. Zapewniają też dodatkową wytrzymałość i ułatwiają rozkładanie hamaka.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy hamak Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem. Możesz użyć go do przechowywania hamaka. Dodatkowo, pokrowce na hamaki bez drążków mogą służyć Ci nawet jako fantazyjna torba na zakupy!

Wyprodukowano z miłością w Kolumbii

Hamaki kolumbijskie Tropilex są faktycznie produkowane w Kolumbii. Wielowiekowa tradycja hamaków w tym kraju znajduje odzwierciedlenie w tych wyjątkowych hamakach i fotelach hamakowych!

Firma Tropilex wspiera Sprawiedliwy handel (Fair Trade): produkcję w dobrych warunkach pracy i za godziwą zapłatą. W ten sposób Tropilex przyczynia się do zwiększania dobrobytu w regionach rozwijających się.

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Hamak 2-osobowy Premium Lemon
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!

Dopasowany materiał montażowy