695,00
W magazynie
SKU
TR-0125402
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Hamak 2-osobowy American Green

Ocena:
100% of 100
Specyfikacje
Model Hamak 2-osobowy
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Zielony
Darmowy pokrowiec Tak
Pasująca poduszka Tak (w zestawie)
Opakowanie 120 x 20 x 20 cm
Rozmiar 180 kg
Materiał Olefin
Waga 5.6 kg
Drążek poprzeczny Tak
Szerokość rozpórki 115 cm
Długość siedziska 210 cm
Szerokość siedziska 115 cm
Całkowita długość 350 cm
Minimalna długość zawieszenia 330 cm

Opis produktu

Ekskluzywne hamaki amerykańskie

Te amerykańskie hamaki należą do najlepiej sprzedających się produktów Tropilex. Ekskluzywny północnoamerykański styl tych hamaków z drążkiem zawsze prezentuje się imponująco. Ponadto modele „American” i „Vegas” są wyściełane i tym samym wyjątkowo wygodne. I wszystkie mają w zestawie poduszkę!

Wyściełany materiał jest odporny na warunki atmosferyczne i szybkoschnący. Pod względem wyglądu i dotyku bardzo przypomina bawełnę. Drążki tych hamaków są wykonane z luksusowego drewna z rodziny Shorea (z certyfikatem 100% FSC).

Duży model „Vegas” i mniejszy „American”

Hamak „Vegas” jest większym z tych dwóch amerykańskich braci. Hamak „Vegas” możesz zawiesić na dowolnym stelaży do hamaków rodzinnych Tropilex. Oznacza to, że możesz położyć się w dowolnym miejscu w ogrodzie, a hamak wszędzie będzie wyglądał fantastycznie.

Hamak „American” jest o około 20 cm węższy i o 50 cm krótszy niż model „Vegas”. Ale wciąż zgrabny i przestronny, idealny do mniejszego ogrodu. Hamak „American” pasuje do każdego stelaża Tropilex do hamaków podwójnych

Oba wyściełane hamaki są dostarczane z poduszką dla optymalnego komfortu.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy hamak Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem do przechowywania.

Wyprodukowano w Indiach w uczciwy i zrównoważony sposób

Produkcja wyrobów Tropilex odbywa się w Kolumbii i w Indiach w sposób jak najbardziej zrównoważony i uczciwy. Na przykład w Indiach firma Tropilex współpracuje z fabryką, która promuje emancypację kobiet. Działania takie doprowadziły m.in. do adopcji dwóch wiosek, dzięki czemu zatrudnienie znalazło 60 wiejskich kobiet!

Tropilex płaci uczciwą cenę za swoje produkty i zapewnia dobre warunki pracy. Oznacza to, że z każdym sprzedanym hamakiem lub fotelem hamakowym Tropilex przyczynia się do dobrobytu rozwijających się regionów Indii oraz innych krajów!

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Hamak 2-osobowy American Green
Przegląd produktu
Opinie klientów
  1. Miło na drzemkę!
    100%
    Piękne, piękne ciało stałe, doskonale leżący snu promowanie hamak. Jestem bardzo z niego zadowolony. Jest też poduszka miły w nim.

    Recenzowany przez W.Biemans

    Wysłany na

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!

Dopasowany materiał montażowy