545,00zł
W magazynie
SKU
TR-0210302
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Fotel hamakowy 1-osobowy Premium Lemon

Ocena:
100% of 100
Specyfikacje
Model Fotel hamakowy 1-osobowy
Kolor Zielony
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Waga 3 kg
Darmowy pokrowiec Tak
Pasująca poduszka Dostępne (brak w zestawie)
Pasująca pled Dostępne (brak w zestawie)
Opakowanie 110 x 10 x 10 cm
Rozmiar 120 kg
Materiał Poliestrobawełna
Drążek poprzeczny Tak
Szerokość rozpórki 110 cm
Długość siedziska 160 cm
Szerokość siedziska 115 cm
Całkowita wysokość 160 cm
Minimalna wysokość zawieszenia 190 cm
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Fotel hamakowy Tropilex „Premium”

Ten kolumbijski fotel hamakowy marki Tropilex jest wykonany specjalną techniką tkania. Pozwala to na użycie wielu kolorowych nici i stworzenie niepowtarzalnego wzoru.

Specjalna technika tkania sprawia też. że tkanina fotela jest wyjątkowo wytrzymała. Dlatego właśnie Tropilex nazwał ten model „Premium”!

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi i najwyższej jakości, fotel hamakowy Tropilex „Premium” jest wyborem numer jeden dla tych osób, które szukają fotela hamakowego najwyższej klasy!

Grube płótno z miękkim obliczem

Fotel hamakowy „Premium” ma bardzo grube płótno; nawet do 20% grubsze niż w przypadku innych marek. Grubsza tkanina zapewnia większy komfort i sprawia, że fotel hamakowy jest mocniejszy i trwalszy.

Materiał to połączenie 70% bawełny i 30% poliestru. Bawełna i niepowtarzalne wzory tkaniny nadają fotelowi hamakowemu „Premium” jego miękki charakter.

A dzięki zastosowaniu poliestru bawełna nie rozciąga się nadmiernie. Sprawia również, że fotel hamakowy jest bardziej odporny na deszcz. Mimo to zawsze zalecamy przechowywanie fotela hamakowego w suchym miejscu, gdy nie jest używany.

Kolumbijski fotel hamakowy

Kolumbijskie fotele hamakowe, takie jak model „Premium”, mają dodatkowe linki nośne. Dzięki temu można rozłożyć je łatwiej niż inne fotele. Dodatkowe linki zapewniają też lepszy rozkład ciężaru ciała. To wszystko sprawia, że te fotele hamakowe są jeszcze bardziej wygodne.

Linki nośne są wyprowadzane z tkaniny, a nie przyszywane do niej. Nie tylko nadaje to fotelowi hamakowemu ładniejszy wygląd, ale także zmniejsza ryzyko zerwania linki nawet o 30%.

Kunszt rzemiosła

Fotel hamakowy „Premium” jest doskonałym przykładem kolumbijskiego rzemiosła.

Tkanina jest najpierw tkana maszynowo, gwarantując minimalną liczbę błędów i najlepszą możliwą jakość. Fotel hamakowy jest następnie wykańczany ręcznie. Po przycięciu dużego płótna do odpowiedniego rozmiaru oba jego końce zostają rozplecione. Te 30-centymetrowe nici, zwane w Kolumbii „cadejo", są następnie splatane w sznurki. Linki nośne są przywiązywane do „cadejo” ręcznie.

„Cadejo” nadają kolumbijskiemu fotelowi hamakowemu jego atrakcyjny, ręcznie wytwarzany wygląd. Zapewniają też dodatkową wytrzymałość i ułatwiają rozkładanie fotela hamakowego.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy fotel hamakowy Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem. Możesz użyć go do przechowywania fotela hamakowego.

Wyprodukowano z miłością w Kolumbii

Kolumbijskie fotele hamakowe Tropilex są faktycznie produkowane w Kolumbii. Wielowiekowa tradycja hamaków w tym kraju znajduje odzwierciedlenie w naszych wyjątkowych hamakach i fotelach hamakowych!

Firma Tropilex wspiera Sprawiedliwy handel (Fair Trade): produkcję w dobrych warunkach pracy i za godziwą zapłatą. W ten sposób przyczyniamy się do zwiększania dobrobytu w regionach rozwijających się.

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Fotel hamakowy 1-osobowy Premium Lemon
Przegląd produktu
 1. Gwiazdy
  Przegląd produktu
  100%
  Świat gwiazd otwiera się dla Ciebie!

  Recenzowany przez Olaerts Moniek

  Wysłany na