495,00
W magazynie
SKU
TR-0210104
Produkty zamówione przed godziną 16:00 wyślemy jeszcze dziś

Fotel hamakowy 1-osobowy Comfort Bordeaux

Ocena:
100% of 100
Specyfikacje
Model Fotel hamakowy 1-osobowy
Marka Tropilex ®
Dobroczynność 1% For The Planet
Kolor Czerwony
Darmowy pokrowiec Tak
Pasująca poduszka Dostępne (brak w zestawie)
Pasująca pled Dostępne (brak w zestawie)
Opakowanie 110 x 10 x 10 cm
Rozmiar 120 kg
Materiał Poliestrobawełna
Waga 2.6 kg
Gęstość splotu 320 g/m²
Drążek poprzeczny Tak
Szerokość rozpórki 110 cm
Długość siedziska 160 cm
Szerokość siedziska 115 cm
Całkowita wysokość 160 cm
Minimalna wysokość zawieszenia 190 cm
Pobierz instrukcje

Opis produktu

Prawdziwy kolumbijski fotel hamakowy!

Czy szukasz fotela hamakowego o wysokiej jakości? W takim razie wybierz przepiękne kolumbijskie fotele hamakowe marki Tropilex.

Dla każdego fotela hamakowego dostępne są pasujące stelaże.

Grube płótno z miękkim obliczem

Fotel hamakowy ma bardzo grube płótno; nawet do 20% grubsze niż w przypadku innych marek. Grubsza tkanina zapewnia większy komfort i sprawia, że fotel hamakowy jest mocniejszy i trwalszy.

Materiał to połączenie 70% bawełny i 30% poliestru. Dzięki zastosowaniu poliestru bawełna nie rozciąga się nadmiernie. Sprawia również, że fotel hamakowy jest bardziej odporny na deszcz. Mimo to zawsze zalecamy przechowywanie fotela hamakowego w suchym miejscu, gdy nie jest używany.

Kolumbijski fotel hamakowy

Wszystkie kolumbijskie fotele hamakowe Tropilex mają dodatkowe linki nośne. Dzięki temu można rozłożyć je łatwiej niż inne fotele. Dodatkowe linki zapewniają też lepszy rozkład ciężaru ciała. To wszystko sprawia, że te fotele hamakowe są jeszcze bardziej wygodne.

Linki nośne są wyprowadzane z tkaniny, a nie przyszywane do niej. Nie tylko nadaje to fotelowi hamakowemu ładniejszy wygląd, ale także zmniejsza ryzyko zerwania linki nawet o 30%.

Kunszt rzemiosła

Ten fotel hamakowy jest doskonałym przykładem kolumbijskiego rzemiosła.

Tkanina jest najpierw tkana maszynowo, gwarantując minimalną liczbę błędów i najlepszą możliwą jakość. Fotel hamakowy jest następnie wykańczany ręcznie. Po przycięciu dużego płótna do odpowiedniego rozmiaru oba jego końce zostają rozplecione. Te 30-centymetrowe nici, zwane w Kolumbii „cadejo", są następnie splatane w sznurki. Linki nośne są przywiązywane do „cadejo” ręcznie.

„Cadejo” nadają kolumbijskiemu fotelowi hamakowemu jego atrakcyjny, ręcznie wytwarzany wygląd. Zapewniają też dodatkową wytrzymałość i ułatwiają rozkładanie fotela hamakowego.

Dopasowany pokrowiec do przechowywania

Każdy fotel hamakowy Tropilex jest dostarczany z dopasowanym pokrowcem. Możesz użyć go do przechowywania fotela hamakowego.

Wyprodukowano z miłością w Kolumbii

Kolumbijskie fotele hamakowe Tropilex są faktycznie produkowane w Kolumbii. Wielowiekowa tradycja hamaków w tym kraju znajduje odzwierciedlenie w tych wyjątkowych hamakach i fotelach hamakowych!

Firma Tropilex wspiera Sprawiedliwy handel (Fair Trade): produkcję w dobrych warunkach pracy i za godziwą zapłatą. W ten sposób Tropilex przyczynia się do zwiększania dobrobytu w regionach rozwijających się.

Oferty łączone

Nie zapomnij sprawdzić ofert łączonych na tej stronie. Otrzymasz atrakcyjną zniżkę, zamawiając hamak/fotel hamakowy wraz ze stelażem lub innymi akcesoriami.

Produkty objęte ofertami łączonymi są wyraźnie wskazane. Będziesz też mieć pewność, wybrany stelaż lub akcesorium pasują do Twojego hamaka lub fotela hamakowego!

1% dla planety

Kupując ten produkt, bezpośrednio wspierasz szczytny cel. Jako członek inicjatywy 1% dla planety, Tropilex przekazuje co najmniej 1% swoich całkowitych rocznych obrotó na cele charytatywne.

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Lena Kowalski

Zadzwoń na Infolinię Mój Hamak

Video

Doskonałe dopasowanie

Opinie

Opinie

Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt:Fotel hamakowy 1-osobowy Comfort Bordeaux
Przegląd produktu

Każdy klient jest zapraszany przez nas lub przez TrustPilot do napisania recenzji. Mój Hamak działa w całej Europie. Dlatego recenzje produktów mogą być automatycznie tłumaczone.

Możesz również odwiedzić nasz profil TrustPilot z ponad 1.870 weryfikowanymi opiniami!